SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?
Bu kampanya Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nü 12.10.2016 tarihli, 58.259.698-255.01.02/2451-7561 sayılı izni ile düzenlenmiştir olan yasal bir kampanyadır.

2. Bu kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 01.01.2017 saat 09.00 / 30.04.2017 saat 23.59 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılımda sistemimizin saati geçerli olacaktır. Katılım için gönderdiğiniz kısa mesajların ya da web sitesi üzerinden taleplerin merkeze/sisteme geç ulaşmasından Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş sorumlu değildir.

3. Bu kampanyaya katılmak için hangi ürünlerden satın almalıyım?
Kampanyaya katılmanız için almanız gereken ürünleri ,Calgon 500 gr., Calgon 1000 gr, Calgon 1500 gr,Calgon 3x500 gr. ,Calgon 2x650 gr. , Calgon Jel 750 ml , Calgon Jel 1500 ml .

4. Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya dahil Calgon ürünlerinden herhangi birini satın alarak ürünlerin ambalajlarının içerisinde basılı olan şifreyi, ad soyad, adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakıp eksiksiz olarak tüm GSM operatörlerinden 2363 kampanya hattına kısa mesaj olarak göndermeniz veya www.calgon.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad, soyad, GSM No ve adres bilgilerini girerek çekilişekatılabilirsiniz.
5. Kampanyaya gönderdiğim her şifre kaç çekiliş hakkı kazandırır, katılım sınırlı mıdır?
Kampanyaya dahil olan Calgon ürünlerin ve çekiliş hakları aşağıdaki gibidir,
• Calgon 500 gr. için 1 çekiliş hakkı
• Calgon 1000 gr. için 2 çekiliş hakkı
• Calgon 1500 gr. için 3 çekiliş hakkı
• Calgon 3sx500 gr. için 2 çekiliş hakkı
• Calgon 2x650 gr. için 2 çekiliş hakkı
• Calgon Jel 750 ml için 1 çekiliş hakkı
• Calgon Jel 1500 ml için 2 çekiliş hakkı
Kampanyaya katılımda bir sınırlandırma yoktur, kampanya süresince kampanyaya dahil yeni bir Calgon satın alarak yeni bir şifre ile birden fazla kez katılım yapabilir, birden fazla çekiliş hakkı elde edebilirsiniz. Bu çekilişe Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş., Dataport Bilgi İşlem Çöz.Ltd.Şti. ve POZİTİF TANITIM EĞİTİM TUR.ORG.OTOM.ARAÇ KİR.VE TİC.LTD.ŞTİ, ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

6. Kampanyaya kısa mesaj ile hangi aboneler katılabilir?
Bu kampanyaya Turkcell, Türk Telekom(Avea) ve Vodafone bütün aboneleri 2363 kısa mesaj servis numarasına bilgilerini göndererek katılabilir. Kısa mesaj ile yapılan katılımlar aboneye bağlı olduğu operatör tarafından ücretlendirilmektedir.

7. Kampanyaya gönderdiğim kısa mesajlarda ne kadar ücret ödüyorum?
Kampanyaya başarılı ya da hatalı tüm kısa mesaj katılımları Turkcell, Türk Telekom(Avea) ve Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. Başarılı ya da hatalı katılımlara dönecek cevap mesajları Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Web sitesi üzerinden katılımlar ücretsizdir, bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

8. Kampanyaya gönderdiğim şifrede hata alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya gönderdiğiniz şifrenin ambalajların içinde basılı olan şifre ile aynı olduğunu teyit ediniz, kampanyadan daha önce kullanılmış bir şifre hatası alıyorsanız yeni bir Kampanyalı Calgon satın alarak yeni şifreyi katılım için istenen bilgilerinizle gönderin.

9. Kampanyaya katıldığımda bilgilerimin eksik olduğu hatasını alıyorum, ne yapabilirim?
Kampanyaya kısa mesaj ile katılımda sırası ile ŞİFRE AD SOYAD ADRES bilgilerinizi eksiksiz göndermelisiniz, web sitesi üzerinden katılıyorsanız ŞİFRE TELEFON AD SOYAD ADRES İL bilgilerinizi eksiksiz girmelisiniz. Lütfen bilgilerinizin doğru sıralamada ve eksiksiz olduğunu kontrol edip tekrar deneyiniz.

10. Kampanyada hediye olarak ne veriliyor?
Çekilişle belirlenecek 30 kişiye ARÇELİK ÇEYİZ SETİ (ARÇELİK 2489 CEB Buzdolabı, ARÇELİK 9147 YCM Çamaşır Mak., ARÇELİK 6386 BC Bulaşık Mak.) ikramiyesi verilecektir. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

11. Kampanya çekilişi nerede ve ne zaman yapılacaktır?
Çekiliş, 16 Mayıs 2017 saat:10:00 Tarihinde saat 10:00 ‘da Pozitif Tanıtım Ltd. Şti. Eski Üsküdar Yolu, Bodur İş Merkezi Kat.8 Daire 33/34 İçerenköy-İstanbul adresinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

12. Kazanan talihliler nereden duyurulacak?
Kazanan talihliler 23 Mayıs 2017 Tarihli Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş sorumlu tutulamaz.

13. Kazanan talihliler nereye ve ne zaman başvurmalı?
Asil talihlilerin ikramiye için 07 Haziran 2017 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise ikramiye için 22 Haziran 2017 tarihine kadar kimlikleri ile Pozitif Tanıtım Ltd. Şti’ye başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar bilgileri ile başvurmayanlar ikramiyelerini teslim alamazlar. İkramiye tesliminde, ikramiye kazanılan okunabilir fiş / fatura ibrazının ve şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur. Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. İkramiye çekilişle belirlenen talihlilere taahhüt edildiği şekilde verilecektir.

14. Kampanyaya gönderdiğim şifreli ürün ambalajını saklamam gerekiyor mu?
Kampanyada hediyeyi kazanmanız halinde şifreli ürün ambalajını ibraz edilmesi isteneceğinden talihliler açıklanana kadar şifreli ürün ambalajını okunabilir şekilde saklamanız gerekmektedir.

15. Kampanyaya katılımda sınırlandırma var mıdır?
Kampanya katılım adedinde sınırlandırma yoktur. Dilediğiniz kadar katılarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bu çekilişe Reckitt Benckiser Temizlik Malzemesi San. Ve Tic. A.Ş., Dataport Bilgi İşlem Çöz.Ltd.Şti. ve POZİTİF TANITIM EĞİTİM TUR.ORG.OTOM.ARAÇ KİR.VE TİC.LTD.ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

16. Kazandığım hediyeyi nakit olarak talep edebilir miyim?
Kazanılan hediye nakit karşılığı olarak talep edilemez, hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.